O MNIE

o-mnie-beautycenter

Dzień dobry!

Nazywam się Ewelina Zajączkowska i jest mi niezmiernie miło, że gościsz na mojej wirtualnej stronie Gabinetu Kosmetycznego Beauty Center. Znajdziesz tu podstawowe informacje o moim salonie, szczegółową ofertę usług, aktualne promocje oraz dużo ciekawych informacji z branży kosmetycznej na moim blogu. Zanim jednak na dobre rozgościsz się na stronie, pozwól, że opowiem Ci troszkę o sobie, mojej działalności oraz kompetencjach.

Z wykształcenia jestem magistrem ekonomii, inżynierem towaroznastwa, dyplomowaną kosmetyczką i linergistką. W trakcie studiów wkroczyłam na drogę kosmetyki profesjonalnej. Po ukończeniu dyplomu ze względu na częste delegacje mojego męża dużo podróżowałam. Miało to istotny wpływ na poszerzanie horyzontów mojego doświadczenia zawodowego. Pracowałam bowiem w salonach kosmetycznych w różnych regionach Polski  - na Warmii, Mazowszu i Śląsku.  Moją wiedzę oraz umiejętności zawodowe ugruntowałam ucząc się i współpracujac od najlepszej wówczas kosmetolog - zwyciężczyni konkursu na najlepszą kosmetyczkę w Polsce w 2017 roku – Pani Moniki Hajdziony z Rybnika. Swoje kompetencje wzbogacam kursami i szkoleniami, podążając za nowymi trendami w branży kosmetycznej. W swojej niewątpliwie krótkiej, choć bogatej merytorycznie karierze zawodowej osiągnęłam już wiele sukcesów. Do największych z nich zaliczam te, w których moje klientki z uśmiechem na twarzy i łzami w oczach objęły mnie w geście podziękowania,  gdy z powodu mojej relokacji usłyszały, że odchodzę z salonu – zaufanie, przywiązanie oraz zadowolenie moich klientów jest dla mnie największą nagrodą i motywacją do dalszej  pracy.

Gabinet Kosmetyczny Beauty Center, który podarował mi mój mąż, jest dla mnie drogą do codziennego czerpania satysfakcji i spełniania się w pracy. Wierzę, że oferowana przeze mnie jakość usług, to przede wszystkim odpowiedź na Twoje oczekiwania. Zadbane dłonie, wypielęgnowana i oczyszczona skóra pozbawiona przebarwień, makijaż podkreślający Twoją urodę, czy prawidłowo wyregulowane brwi nadające charakter Twojej kobiecości, to tylko niektóre z opiniotwórczych zabiegów mających wpływ na budowanie mojego wizerunku profesjonalistki. Właśnie dlatego wysoka jakość oraz Twoje zadowolenie jest dla mnie najważniejsze.

Prowadzę udane życie prywatne i nie jestem pracoholiczką, dlatego nie musisz obawiać się, że na umówionej wizycie, zmęczona i sfrustrowana pracą, zapędzę Cię w chandrę zadręczając miomi problemami. Wręcz przeciwnie! Przywitam Cię z uśmiechem na twarzy, zaproponuję pyszną kawę  i zadbam o to, byś w indywidualnej atmosferze, poczuła sie wyjątkowo. Zaufaj mi, a pokażę Ci, że profesjonalnie wykonany pedicure to coś więcej, niż piłowanie frezarka stóp. Dobrze wykonanym manicure przełamię stereotypy łamliwych paznokci. Nieszablonowo wyregulowanym brwiom nadam nowy wygląd podkreślający wyraz Twoich oczu. Jeżeli w mojej ofercie znajdziesz coś dla siebie, to mam nadzieję, że wysoka higiena pracy, czystość oraz jakość sprzętu medycznego, na którym pracuję, da Ci poczucie bezpieczenstwa, komfortu i zadowolenia.

Prywatnie jestem żoną wspaniałego mężczyzny, z którym z wiarą i miłością dzielę moje życie. Do Bielska-Białej wprowadziliśmy się latem, 2018 roku. Od tego czasu to właśnie tu, bogatsza o nowe doświadczenia, buduję mój wizerunek w oparciu o własne wartości, kompetencje i wiedzę.

Służę swoją radą i pomocą – Ewelina Zajączkowska.