Wiek, hormony, dieta, promienie UV i inne czynniki mogą mieć wpływ na kondycję skóry. To na twarzy widać pierwsze oznaki starzenia czy chorób, więc nie dziwi fakt, że utrzymanie promiennego wyglądu cery ma ogromne znaczenie dla samopoczucia. Na szczęście zabiegi BB Glow stają się coraz bardziej popularne, dzięki czemu walka z przebarwieniami jest już wyjątkowo prosta!

Czym jest BB Glow?
BB Glow to zabieg przeprowadzany w profesjonalnych salonach kosmetycznych, które wykorzystują najnowszą technologię, sprawdzone naukowo metody i preparaty, aby wpłynąć na wygląd skóry twarzy. Metoda ta ma swoje korzenie w Korei, w której to trend na posiadanie nieskazitelnej cery jest niezwykle silny.

Zabieg BB Glow to nie tylko pozbycie się przebarwień powstałych przez starzenie się komórek, promienie słoneczne czy trądzik, ale to także intensywna kuracja skóry, która opiera się na docieraniu do najgłębszych warstw skóry. Stymuluje to naturalną produkcję kolagenu, a także oferuje mnóstwo innych korzyści.

Ważne! Kolagen to naturalne białko występujące w całym ciele, które pomaga nadać skórze strukturę, elastyczność i sprężystość. Niestety, wraz z wiekiem ciało wytwarza mniej tego związku, co z kolei prowadzi do zmarszczek i pojawiania się plam.

Ujednolicenie koloru skóry
Każda osoba, która boryka się z problemem niedoskonałości cery, wie, jak bardzo blokujące może być to doświadczenie. Blizny, liczne piegi, rany potrądzikowe, a także naturalnie powstające plamy na skórze, to tylko nieliczne mankamenty, które mogą wyglądać nieestetycznie. Decydując się na zabieg BB Glow można się ich wreszcie pozbyć.

Serum BB, które jest wykonane z naturalnych składników, nakłada się za pomocą urządzenia, które wykorzystuje mikroigły do ​​penetracji skóry. Mikroigły są tak małe, że z trudnością można je wyczuć, dzięki czemu zabieg jest wyjątkowo delikatny.

BB Glow poprawia i ujednolica wygląd skóry, ale także działa oczyszczająco i odblokowująco na pory. Przyspiesza wzrost nowych komórek, więc wpływa na to, że skóra staje się zdrowsza i jaśniejsza, a także wolnej będzie ulegać procesom starzenia w przyszłości.

Czego oczekiwać po zabiegu BB Glow?
Najważniejszą zaletą BB Glow jest to, że daje natychmiastowe efekty. Można więc zdecydować się na jednorazowy zabieg lub na ich serię, dzięki czemu utrwala się jaśniejszy koloryt i niwelowanie przebarwień. Warto pamiętać o tym, że zabieg jest bezpieczny, bezbolesny, a serum BB jest wolne od parabenów, substancji zapachowych, alkoholu i alergenów. Co można więc dzięki niemu zyskać?
• Mniejszą widoczność piegów;
• Jaśniejszą, bardziej promienną skórę;
• Bardziej równomierny odcień skóry;
• Mniejsze odbarwienie skóry spowodowane wiekiem;
• Mniejszą ilość cienkich zmarszczek.

BB Lips – dla ust potrzebujących wsparcia
Nie tylko skóra twarzy potrzebuje pomocy – również usta z biegiem lat lub z powodu różnych zdarzeń losowych, nie wyglądają tak, jak w czasach młodzieńczych. BB Lips to zabieg, który działa na podobnej zasadzie do BB Glow, jednak koncentruje się tylko na małym obszarze. Dzięki niemu można wyrównać kontur ust, rozjaśnić blizny, wprowadzić mocniejszy pigment lub uzyskać efekt ombre. Wszystko to dostępne bez bólu podczas kilku krótkich sesji.

 

Sprawdź ofertę